Policia Durrës apel për ndihmë: Zhduket prej dy ditësh 37-vjeçari - Bota Sot
Policia Durrës apel për ndihmë: Zhduket prej dy ditësh 37-vjeçari

Durrësi

Policia Durrës apel për ndihmë: Zhduket prej dy ditësh 37-vjeçari

Më: 2 tetor 2018 Në ora: 22:02
Mariglen Gjoroveni

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës kërkon ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve në gjetjen e një shtetasi.

Shtetasi Mariglen Gjoroveni 37 vjeç, banues në Durrës është larguar nga banesa më datë 01.10.2018 dhe nuk është kthyer më.

Është rreth 1, 70 cm i gjatë, ka të veshur një bluzë ngjyrë blu sportive, pantallona sportive dhe atlete ngjyrë të bardhë.

Nga deklarimet e familjarëve është evidentuar se shtetasi i mësipërm vuan nga shëndeti mendor.

Në rast identifikimi të tij, jeni të lutur të telefononi në numrin 069411021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...