Të shtunën përkeqësohet moti, Porti i Durrësit paralajmëron vonesa - Bota Sot
Të shtunën përkeqësohet moti, Porti i Durrësit paralajmëron vonesa

Durrësi

Të shtunën përkeqësohet moti, Porti i Durrësit paralajmëron vonesa

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 13:21
Ilustrim

Të shtunën deri të martën pritet përkeqësim i detit me forcë deri 8 ballë me shpejtësi erë deri 90 km/orë në det të hapur.

Kapiteneria e portit detar Durrës i ka njoftuar të gjitha peshkarexhat dhe mjetet e vogla të qëndrojnë të sigurta në port.

Koha e keqe pritet të shkaktoje vonesë në oraret e nisje-mbërritjes së trageteve të linjave Durrës-Bari dhe Durrës-Ankona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...