E rrallë në Durrës, kapet peshkaqeni 400 kg - Bota Sot
E rrallë në Durrës, kapet peshkaqeni 400 kg

Durrësi

E rrallë në Durrës, kapet peshkaqeni 400 kg

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 11:25
Një peshkaqen rreth 4 metra

Një peshkaqen rreth 4 metra i gjatë është kapur në Durrës.

Mësohet se peshkaqeni peshon rreth 400 kg dhe sipas marinarëve, kjo është hera e parë që kapin një peshkaqen kaq të madh.

Ai u kap në 100 metra thellësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...