Mbahen takimet B2B - Bota Sot
Mbahen takimet B2B

Ekonomi

Mbahen takimet B2B

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 07:19
Sot mbahen takimet B2B (biznes to biznes), mes bizneseve vendore dhe atyre nga diaspora.

Në kuadër të Forumit të Bashkë-Investimeve dhe Rrjetëzimit, sot mbahen takimet B2B (biznes to biznes), mes bizneseve vendore dhe atyre nga diaspora.

Forumi i Bashkë-Investimeve dhe Rrjetëzimit, organizohet nga Komuna e Prizrenit në bashkëpunim me organizatën Germin dhe mbahet në Parkun e Inovacionit dhe të Trajnimeve në Prizren.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...