Vala: Problemet teknike janë eliminuar - Bota Sot
Vala: Problemet teknike janë eliminuar

Ekonomi

Vala: Problemet teknike janë eliminuar

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 12:24
Vala

Kompania mobile Vala ka njoftuar se problemet teknike në sistemin operativ janë eliminuar.

“Sistemi operativ është plotësisht funksional dhe të gjithë konsumatorët tanë mund të  komunikojnë pa pengesa”, ka thënë zëdhënësi i Vala-s, Arsim Bilalli.

Telekomi i Kosovës i kërkon falje dhe mirëkuptim qytetarëve si dhe i falënderon ata për durimin e treguar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...