OEK në konferencë për media

Ekonomi

OEK në konferencë për media

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 10:36
OEK

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) mban konferencë të jashtëzakonshme për media me temën “Zhvillimet e fundit me përhapjen e pandemisë dhe ndikimet në ekonomi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat