Mbahet mbledhja e Komisionit Hetimor për procesin e privatizimit

Ekonomi

Mbahet mbledhja e Komisionit Hetimor për procesin e privatizimit

Më: 22 shtator 2020 Në ora: 09:54
Foto Ilustrim

Komisioni Hetimor Parlamentar mban mbledhje lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë.

Koha e mbajtjes së kësaj mbledhje do të jetë në ora 10:00.

“Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mbajtur më 12.08.2020, lista e dëshmitarëve dhe caktimi i intervistave, përzgjedhja e ekspertëve të jashtëm, publikimi i adresës për dorëzimin e dëshmive nga qytetarët dhe kërkesa të reja për qasje në dokumente zyrtare”, janë pikat që do të diskutohen në këtë mbledhje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat