Euro mbetet e dobët në tregun valutor

Ekonomi

Euro mbetet e dobët në tregun valutor

Më: 6 nëntor 2021 Në ora: 08:19
Ilustrim

Dollari amerikan sot blihet me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.1 Lekë.

Euro blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 125.2 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 145.7 Lekë.

Franga zviveriane blihet 113.6 Lekë dhe shitet 145.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Image
Kursi i këmbimit, 6 Nëntor 2021
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat