Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 27 nëntor 2021

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 08:02
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane, ndërsa Dollari ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:


Dollari:                                Blihet 107                                               Shitet 107.8

Euro:                                   Blihet 120.9                                             Shitet 121.6

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                                          Shitet 143.5

Image
Këmbimin Valutor

Franga Zvicerane:               Blihet 115                                              Shitet 116.1

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat