​Çmimi i naftës dhe benzinës, ministria publikon tavanin e çmimeve për 24 orë

Ekonomi

​Çmimi i naftës dhe benzinës, ministria publikon tavanin e çmimeve për 24 orë

Më: 2 nëntor 2022 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar çmimet e shitjes së karburanteve për 24 orët e ardhshme.

Çmimi maksimal i lejuar për shitjen e naftës është 1. 72 euro, benzina 1. 43 euro.

Ndërsa gazi 0. 71 centë.

Këto çmime vlejnë 24 orë duke filluar sot nga ora 10:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat