Publikohet paga mesatare në sektorin privat dhe publik - Bota Sot
Publikohet paga mesatare në sektorin privat dhe publik

Ekonomi

E premte, 19 tetor 2018

Publikohet paga mesatare në sektorin privat dhe publik

Më: 13 nëntor 2017 Në ora: 08:12
ilustrim

Aleanca Kosovare e Bizneseve organizon konferencë për media me rastin e publikimit të Pagës mesatare në Kosovë në sektorin privat dhe publik.

Konferenca mbahet në AKB, Rr. Lidhja e Prizrenit p.n-Lagja tophane duke filluar nga ora 11:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test