Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shtitja përmes likudimit 38(LIVE) - Bota Sot
Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shtitja përmes likudimit 38(LIVE)

Ekonomi

E shtunë, 17 nëntor 2018

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shtitja përmes likudimit 38(LIVE)

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 10:35
Foto ilustrim

AKP mban ceremoninë e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shtitja përmes likudimit 38.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test