Nesër publikohen kontratat për projektin e TC Kosova e Re - Bota Sot
Nesër publikohen kontratat për projektin e TC Kosova e Re

Ekonomi

E martë, 13 nëntor 2018

Nesër publikohen kontratat për projektin e TC Kosova e Re

Më: 18 janar 2018 Në ora: 17:19
Valdrin Lluka

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka nesër në ora 10:00 do të mbajë konferencë për media, me ç’rast do të publikohen kontratat komerciale të nënshkruara nga Qeveria e Kosovës dhe investitori ContourGlobal më datë 20.12.2017 për projektin e TC Kosova e Re.

Konferenca mbahet në mjediset e MZHE-së.

Ndërkohë, ministri Lluka ka shkruar në facebook se tha se kjo konferencë po mbahet duke dashur të ndjekë parimet e transparencës në qeverisje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test