USAID dhe ZKA nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi - Bota Sot
USAID dhe ZKA nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

Ekonomi

E mërkurë, 17 tetor 2018

USAID dhe ZKA nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

Më: 21 maj 2018 Në ora: 08:04
ilustrim

Mbahet ceremoninë e nënshkrimin të Memorandumit të Mirëkuptimit në mes të USAID në Kosovë dhe Zyrës Kombëtare të Auditimit

Marrëveshja ka për qëllim të përcaktojë parimet udhëzuese të bashkëpunimit ndërmjet dy institucioneve.

Pjesëmarrësve do të iu drejtohen: Drejtori i Misionit të USAID në Kosove, James Hope, dhe Auditori i Përgjithshëm, Besnik Osmani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test