Shpejtoni t’i merrni këto app në iPhone FALAS ! - Bota Sot
Shpejtoni t’i merrni këto app në iPhone FALAS !

Mobile

Shpejtoni t’i merrni këto app në iPhone FALAS !

Më: 2 gusht 2016 Në ora: 18:23
Ilustrim

Të gjithë duan t’i gjejnë programet e celularit të tyre falas, por ndonjëherë ato më të mirët kushtojnë shumë. Programuesit kanë ofruar vetëm për pak kohë 6 nga këto aplikacione, të cilat mund t’i shkarkoni falas që tani.

Image

Faceover — Bëjini shokët tuaj të qeshin me këtë aplikacion që lejon ndryshimin e fytyrave në foto të ndryshme.

Image

IQ365 — Aplikacioni që teston dhe ju ndihmon të zhivlloni aftësitë tuaja të memories.

Image

Dare night — Ofron mënyra për të qënë më kreativë në lojën Truth or Dare.

Image

Where in the world — Mësoni më shumë rreth qyteteve dhe botës ndërkohë që stërvisni mendjen në këtë aplikacion.

Image

Translator — Përkthen tekstin dhe zërin tuaj në një shumllojshmëri gjuhësh të huaja.

Image

Net Master — i quajtur ndryshe si zgjidhësi i problemeve të telefonit, analizon dhe diagnostikon problemet e pajisjes suaj.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...