Rusi: Një i vdekur dhe tre të plagosur nga shpërthimi i granatës - Bota Sot
Rusi: Një i vdekur dhe tre të plagosur nga shpërthimi i granatës

Evropë

Rusi: Një i vdekur dhe tre të plagosur nga shpërthimi i granatës

Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 11:24
Ilustrim

Mediat ruse raportojnë se një person e shpërtheu një granatë në qytetin Khabarovsk, duke vrarë vetën dhe plagosur tre persona të tjerë.

Zyrtarët lokal kanë thënë se dyshohet se personi dëshironte të vidhte një zyre të një kompleksi magazinimi.

Policia lokale njoftoi se hetuesit policor tashmë e kanë siguruar vendin ku ndodhi incidenti. Nuk janë dhënë detaje tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat