Berlin: Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit - Bota Sot
Berlin: Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Evropë

Berlin: Dy të vdekur nga rrëzimi i aeroplanit

Më: 12 janar 2019 Në ora: 20:19
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane.

Aeroplani u ngrit sot nga qyteti i Strauzbergut dhe u rrëzua pranë qytetit Predik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...