Bora deri në tri metra, pamje që tregojnë se sa vështirë e patën të largohen mysafirët e një hoteli në Austri - Bota Sot
Bora deri në tri metra, pamje që tregojnë se sa vështirë e patën të largohen mysafirët e një hoteli në Austri

Evropë

Bora deri në tri metra, pamje që tregojnë se sa vështirë e patën të largohen mysafirët e një hoteli në Austri

Më: 15 janar 2019 Në ora: 06:40
Bora deri në tri metra, pamje që tregojnë se sa vështirë e patën të largohen mysafirët e një hoteli në Austri

Në internet është duke qarkulluar një video në të cilën thuhet se shihet se me çfarë u përballën mysafirët e një hoteli në vendpushimin e skive të Obertauern të Austrisë.

Kjo pasi që, sipas mediave të huaja, në disa pjesë të Alpeve, lartësia e mbulimit të borës është më e larta në disa qindra vitet e fundit.

Madje, në disa male, lartësia e borës thuhet të ketë arritur deri në tri metra.

Dhe me çfarë problemesh ishin ballafaquar mysafirët tregojnë pamjet e regjistruara në parkingun para hotelit Gamsleiten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...