Identifikohet autori i sulmit në tramvajin në Holandë - Bota Sot
Identifikohet autori i sulmit në tramvajin në Holandë

Evropë

Identifikohet autori i sulmit në tramvajin në Holandë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 15:27
Gökman Tanis

Policia holandeze ka identifikuar autorin e dyshuar të sulmit me armë në një tramvaj në Holandë.

Ai është shtetasi turk, Gökman Tanis, 37 vjeç dhe aktualisht ndodhet në arrati.

Banorët janë këshilluar që të mos i afrohen nëse e shikojnë, por të telefonojnë policinë. Foto është realizuar brenda tramvajit ku ndodhi sulmi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...