Plazhet e Rodosit në Greqi ‘mbushen’ me trupa të pajetë - Bota Sot
Plazhet e Rodosit në Greqi ‘mbushen’ me trupa të pajetë

Evropë

Plazhet e Rodosit në Greqi ‘mbushen’ me trupa të pajetë

Më: 7 prill 2019 Në ora: 23:53
Foto ilustruese

Trupi i  gjetur këtë mëngjes në Falirakit, ishte i veshur me një xhaketë të zezë, ndërsa ai që u gjet në Afandou kishte veshje karakteristike, bluzë me mëngë të gjelbër dhe trup blu, pantallona xhinse dhe çorape.

Hetimet për të zbardhur ngjarjen i ka ndërmarrë Autoriteti Qendror Port Rodos, ndërsa trupat e gjetur po ekzaminohen nga mjeku ligjor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat