Akropoli goditet nga rrufeja, 4 të plagosur në Greqi - Bota Sot
Akropoli goditet nga rrufeja, 4 të plagosur në Greqi

Evropë

Akropoli goditet nga rrufeja, 4 të plagosur në Greqi

Më: 17 prill 2019 Në ora: 16:55
Foto

Rrufeja ka goditur Akropolin e Athinës ditën e sotme, duke shkaktuar plagosjen e 4 personave.

Sipas mediave greke, të plagosur kanë mbetur dy roje dhe dy turistë.

Dy prej të plagosurve, në gjendje më të rëndë, u dërguan në spital.

Rrufeja shkatërroi rrufepritësin dhe pikën e shitjeve të biletave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...