Dalin pamjet e njeriut misterioz që shkaktoi mbylljen e kullës Ejfel - Bota Sot
Dalin pamjet e njeriut misterioz që shkaktoi mbylljen e kullës Ejfel

Evropë

Dalin pamjet e njeriut misterioz që shkaktoi mbylljen e kullës Ejfel

Më: 20 maj 2019 Në ora: 18:51
Pamje nga video

Kanë dalë pamjet që tregojnë personin i cili shkaktoi me hipjen në strukturë, të kullës Ejfel në Paris.

Ndërsa kjo kullë po feston 130 vjetorin e saj, ky djalë që shikoni në galerinë e fotove, ka hipur në një pozicion shumë të rrezikshëm duke shkaktuar situatë pasigurie.

Kjo bëri që policia të mbyllë kullën dhe nxjerrë jashtë të gjithë turistët.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...