Bukëpjekësja punon lakuriq, të gjithë duan të shërbehen nga ajo - Bota Sot
Bukëpjekësja punon lakuriq, të gjithë duan të shërbehen nga ajo

Evropë

Bukëpjekësja punon lakuriq, të gjithë duan të shërbehen nga ajo

Më: 22 maj 2019 Në ora: 07:08
Bukëpjekësja

Në Francë një zeshkane e bukur ka shërbyer lakuriq në një furrë në Francë

Zeshkanja ka mahnitur të gjithë klientët kur e kanë parë atë duke shërbyer në atë mënyrë, shkruan Daily Star.

Mirëpo nuk ishte ashtu siç mendonin ata, sepse kjo ishte një kamerë e përgatitur nga ata.

Radhët për të blerë diçka nga ajo ishte shumë e gjatë, por kur ajo largohet nga aty për të marrë diçka nga prapa, aty shfaqet një tjetër burrë lakuriq, i madh dhe me mjekërr, por duket se ky i kishte larguar të gjithë klientët, sepse askush nuk dëshironte më të shërbehej nga ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...