Zjarr masiv në Londër, nuk dihet për fatin e banorëve - Bota Sot
Zjarr masiv në Londër, nuk dihet për fatin e banorëve

Evropë

Zjarr masiv në Londër, nuk dihet për fatin e banorëve

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 18:22
Zjarri në Londër

Zjarrfikësit janë duke u përballur me një zjarr masiv në pjesën lindore të Londrës.

10 automjete të zjarrfikësve, dhe më së paku 10 zjarrfikës janë thirrur për shkak të zjarrit që shpërtheu në ndërtesën De Pass Gardens, raporton Daily Mail.

Fotografitë në rrjete sociale shfaqin flakë masive të cilat kanë arritur deri në maje të ndërtesës.

Sipas policisë, ende nuk dihet se cilat janë arsyet e shpërthimit të këtij zjarri masiv, por ata thanë se në momentin që zjarrfikësit ndalin zjarrin, do të fillojnë hetimet.

Ndërsa ende nuk është bërë e ditur se a kanë arritur të dalin të gjallë personat që ishin brenda saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...