Eskorta e familjes mbretërore shkel një 83 vjeçare - Bota Sot
Eskorta e familjes mbretërore shkel një 83 vjeçare

Evropë

Eskorta e familjes mbretërore shkel një 83 vjeçare

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 09:48
Irene Mayor pësoi shumë lëndime të vogla dje pas përplajses së eskortës së Princit Ulliam dhe Kate Middleton.

Duka dhe Dukesha e Kambridxhit po shpresojnë se do lejohen të vizitojnë një gjyshe e cila është lënduar kur një antarë i eskortës së tyre shkeli pa dashje atë.

Irene Mayor pësoi shumë lëndime të vogla dje pas përplajses së eskortës së Princit Ulliam dhe Kate Middleton.

Dëshmitarët thonë se 83 vjeçarja ishte duke kaluar rrugën në vija të bardha dhe është e hapur mundësia se një nga motoçikletat që shkeli gruan ishte duke ecur në anën e gabuar të rrugës.

Kate dhe Uilliam nuk e kishin parë incidentin dhe eskorta nuk ishte ndaluar pasi është procedurë e rregullt që eskortat të mos ndalen në asnjë rast të incidenteve.

Aksidenti është nën hetim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat