Tableti shpërthen pranë fëmijë, për pak i mori jetën - Bota Sot
Tableti shpërthen pranë fëmijë, për pak i mori jetën

Evropë

Tableti shpërthen pranë fëmijë, për pak i mori jetën

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 22:34
Callum Hewkin

Një fëmijë 11-vjeçar për pak u kthye në viktimë të një ngjarjeje aksidentale, pasi tableti i tij shpërtheu papritur.

Episodi u regjistrua në Britani, ku tablet shpërtheu në dhomën e gjumit të Callum Heëkin, teksa 11-vjeçari ishte duke fjetur.

Callum Hewkin kishte marrë pajisjen në dhomën e tij në mënyrë që të mund të shihte një program në shtrat dhe e kishte zënë gjumi pranë pajisjes së tij.

Ishin prindërit e tij ata që zbuluan këtë fakt tronditës dhe dhoma ishte mbushur plot me tym.

E gjithë kjo ndodhi, pasi pajisja u ngarkua për 9 orë rresht me energji elektrike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...