“Nuk mund të jetoj pa të”, i del përpara trenit! Ish- e dashura ishte varur pak ditë më parë - Bota Sot
“Nuk mund të jetoj pa të”, i del përpara trenit! Ish- e dashura ishte varur pak ditë më parë

Evropë

“Nuk mund të jetoj pa të”, i del përpara trenit! Ish- e dashura ishte varur pak ditë më parë

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 14:06
Adam Howarth dhe Chloe Spencer

I dha fund jetës duke i dalë përpara një treni, pak ditë pasi ish e dashura e tij ishte gjetur e varur.

“Nuk mund të jetoj dot pa të”, kishte shkruar në binarë 29-vjeçari Adam Howarth në stacionin hekurudhor të Wigan, ndërkohë që familja e kishte denoncuar si të zhdukur.

Vetëm gjashtë ditë më parë, ish- e dashura e tij, nënë e një vajze, Chloe Spencer, 27 vjeçe, ishte varur në shtëpinë e saj, në qytezën britanike.

Image

Adam dhe Chloe, nga Wigan, në Greater Manchester, ishin ndarë prej pak kohësh, por kishin ruajtur raporte të mira.

Motra e 27-vjeçares së ndjerë, Emma, publikoi një postim në Facebook, ku shkruante, “Motra me e bukur. Jemi totalisht të shkatërruar dhe nuk gjej fjalët të them se sa shumë na mungon buzëqeshja jote. Shpresoj që të kesh gjetur paqen, të dua shumë”.

Image

Ndërkohë mbi një foto të Chloe dhe Adam, pasi edhe ai i dha fund jetës kishte shkruar, “Jeta është kaq mizore. Shpresoj që ta keni rigjetur njeri tjetrin dhe të jeni në paqe bashkë”.

Choe i dha fund jetës më 22 qershor, ndërsa Adam në 28 qershor, teksa dy të rinjtë janë etiketuar si Romeo dhe Zhuljeta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...