Nëna donte të shpëtonte vajzën nga kurthi i drogës, e gjen duke bërë seks me katër persona - Bota Sot
Nëna donte të shpëtonte vajzën nga kurthi i drogës, e gjen duke bërë seks me katër persona

Evropë

Nëna donte të shpëtonte vajzën nga kurthi i drogës, e gjen duke bërë seks me katër persona

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 10:28
Ngjarja u zbulua nga një prej fqinjët e shtëpisë

Donte të ndihmonte vajzën që të dilte nga kurthi i drogës, por ajo që zbuloi e la pa fjalë.

Kur nëna hyri në një apartament në Scunthorpe, të Lincolnshire, Angli, në “shtëpinë e tmerrit”, e kapi vajzën e mitur duke bërë seks me katër persona me varësi nga droga.

Ngjarja u zbulua nga një prej fqinjët e shtëpisë, teksa tha për mediat se gruaja u shokua nga skena, teksa një vajzë tjetër i mbylli derën në fytyrë, në mënyrë që nëna e vajzës, të mos hynte.

Image

Pas një denoncimi në polici, apartamenti u vu nën sekuestro, ndërkohë që banorët e zonës e cilësuan si vatër droge, ku shpërndaheshin lëndë narkotike dhe ushtrohej prostitucion.

Banorët thonë se përdoruesit silleshin si kafshë dhe falenderojnë gruan e cila për të shpëtuar të bijën, zbuloi bazën e rrezikshme.

Image

Megjithatë të dyshuarit janë ende në kërkim nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat