Ngjarja që tronditi Serbinë - Bota Sot
Ngjarja që tronditi Serbinë

Evropë

Ngjarja që tronditi Serbinë

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 10:51
Foto

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Serbinë.

38-vjeçarja Sanela Kadriç, nënë e një fëmije të mitur, ka ndërruar jetë pasi që u pickua nga një bletë derisa ishte duke mbledhur rrobat.

Tragjedia ka ndodhur të premten rreth orës 14:00, atëherë kur Sanela nga Leskovci i Serbisë ka filluar të mbledhë rrobat që kishte pastruar paraprakisht.

“Dëgjova të bërtitura, dhe menjëherë ndaloi gjithçka. Nuk e kuptova çfarë po ndodhte. Pas disa minutave u ktheva nga shitorja dhe dëgjova që kishte vdekur. Tmerr! Në këtë pjesë diçka e tillë më herët nuk ka ndodhur”, është shprehur një fqinj i saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...