I dashuri e qëllon me thikë në gjumë, 26-vjeçarja shtatzënë vdes bashkë me foshnjën - Bota Sot
I dashuri e qëllon me thikë në gjumë, 26-vjeçarja shtatzënë vdes bashkë me foshnjën

Evropë

I dashuri e qëllon me thikë në gjumë, 26-vjeçarja shtatzënë vdes bashkë me foshnjën

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 14:33
Kelly Mary Fauvrelle u qëllua në mënyrë vdekjeprurëse nga i dashuri i saj Aaron McKenzie

Për pak kohë do të sillte në jetë fëmijën e saj, por u vra në krevat, teksa flinte gjumë.

26-vjeçarja Kelly Mary Fauvrelle u qëllua në mënyrë vdekjeprurëse nga i dashuri i saj Aaron McKenzie, 25 vjeç, gjatë kohës që flinte në shtëpinë e saj në Thornton Heat, në jug të Londrës.

E reja ishte në muajin e tetë të shtatzënisë dhe priste të sillte në jetë vogëlushin Riley, i cili gjithashtu gjeti vdekjen gjatë sulmit barbar.

Image

Kelly u gjet mes një pellgu gjaku nga e motra, e cila lajmëroi me urgjencë ndihmën e shpejtë. Vajza iu nënshtrua një lindje me operacion, por gjeti vdekjen gjatë saj, ndërkohë që vogëlushi ndërroi jetë pas katër ditësh.

Në momentin e ngjarjes së ndodhur në mes të muajit qershor, familja e së resë ishte në shtëpi, dhe ajo kishte rënë për të fjetur, kur u dëgjuan ulërima nga dhoma e saj.

Kur shkuan për të parë çfarë kishte ndodhur u përballën me skenën rrëqethëse, por i iu ishte zhdukur.

Image

Vetëm të premten e lënë pas ai u arrestua, i akuzuar për vrasje me paramendim në rrethana rënduese. Dyshohet se krimi i rëndë ndodhi pas konflikteve mes dy të rinjve, teksa Aaron nuk kishte marrë përsipër përgjegjësitë për fëmijën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...