Plas grushti në mes të plazhit, publikohen pamjet e rënda - Bota Sot
Plas grushti në mes të plazhit, publikohen pamjet e rënda

Evropë

Plas grushti në mes të plazhit, publikohen pamjet e rënda

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 06:32
Pamje nga video

Një sherr masiv ka ndodhur në një plazh të Barcelonës.

Në konflikt u përfshinë dy grupe, njëri nga Britania dhe tjetri vendas.

Pamjet janë të rënda dhe trgojnë momentin kur ata zihen ashpër me njëri-tjetrin.

Pushuesit tjerë kanë mbledhur sendet e tyre duke u larguar, ndërsa fëmijët u tmerruan nga skena që panë.

Nuk munguan as shufrat e hekurit në sherr.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...