Italiani godet me shkelm në bark fëmijën emigrant, sepse… iu afrua të birit - Bota Sot
Italiani godet me shkelm në bark fëmijën emigrant, sepse… iu afrua të birit

Evropë

Italiani godet me shkelm në bark fëmijën emigrant, sepse… iu afrua të birit

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 18:01
Policia italiane

Një fëmijë emigranti u godit me shkelm në bark në mënyrë brutale nga një burrë vetëm sepse iu afrua karrocës së djalit të këtij të fundit.

Ngjarja ndodhi në qendër të Cosenza të Italisë. Fëmija me origjinë afrikano veriore u shpëtua nga kalimtarët e rastit të cilën morën në telefon 118.

Për ngjarjen po heton policia, e cila konfiskoi pamjet e kamerave në zonë për të rindërtuar skemën e incidentit dhe për të identifikuar autorin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...