Tmerrohet 27-vjeçarja, i shfaqet krimbi në sanduiç - Bota Sot
Tmerrohet 27-vjeçarja, i shfaqet krimbi në sanduiç

Evropë

Tmerrohet 27-vjeçarja, i shfaqet krimbi në sanduiç

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 06:51
I shfaqet krimbi në sanduiç

Një 27-vjeçare u tmerrua kur gjeti një krimb të gjelbër duke ngrënë në vaktin e saj në McDonald në Tottenham. Disha Vasyani kishte porositur një sanuduiç me pulë, sallatë dhe salca pikante dhe mezi po priste të ushqehej.

Teksa i vjen sanduiçi, e reja shikon një krijesë jeshile. Thirri menjëherë stafin që i shërbeu ushqimin dhe i kritikoi.

“Ishte shumë e pështirë ajo që pashë në pjatë”, ka treguar ajo për median britanike “Metro” . “I bëra menjëherë foto dhe video dhe më pas e postova në rrjetet sociale”, ka treguar Disha.

27-vjeçarja sapo kishte bërë insulinën dhe kërkonte të hante ushqim pasi ndihej e dobët, por që u zhgënjyet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...