Mësuesi i del trenit përpara 12 orë pasi u nda nga e fejuara - Bota Sot
Mësuesi i del trenit përpara 12 orë pasi u nda nga e fejuara

Evropë

Mësuesi i del trenit përpara 12 orë pasi u nda nga e fejuara

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 16:00
Jacob Standbridge dhe e fejuara e tij

Një mësues i ri vdiq pasi i doli trenit përpara 12 orë pasi ndërpreu fejesën e tij.

Jacob Standbridge, 21 vjeçar, vdiq nën rrotat e trenit i cili ishte me shpejtësi të lartë pasi i dërgoi mesazh nënës së tij duke thënë: “Të dua shumë nënë. Faleminderit për gjithçka që kë bërë për mua. Më vjen keq”.

Jacob,pësoi lëndime të rënda dhe vdiq në vendin e ngjarjes.

Image

Ai ishte ndarë me të fejuarën Ciera Barnes mbrëmjen e kaluar, pasi u zemërua me mesazhet që gjeti në telefonin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...