Po provonte thyerjen e rekordit, vdes tragjikisht kampioni italian dhe dy të tjerë - Bota Sot
Po provonte thyerjen e rekordit, vdes tragjikisht kampioni italian dhe dy të tjerë

Evropë

Po provonte thyerjen e rekordit, vdes tragjikisht kampioni italian dhe dy të tjerë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 09:35
Vdes tragjikisht kampioni italian dhe dy të tjerë

Një aksident tragjik ka ndodhur në San Nicoletto të Venecias, ku një motobarkë u përplas me digën duke shkaktuar vdekjen e tre personave, midis tyre edhe të Fabio Buzzi, kampion i garave me motobarkë.

Mediat italiane raportojnë se Fabio Buzzi ishte duke provuar thyerjen e një rekordi kur nga shpejtësia e lartë është përplasur me digën.

Një person i katërt mbeti i plagosur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...