Bora e parë sivjet në Kroaci - Bota Sot
Bora e parë sivjet në Kroaci

Evropë

Bora e parë sivjet në Kroaci

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 09:55
Foto

Bora e parë sivjet ka rënë në Slemen, afër Zagrebit, ndërsa në vendet e tjra të rajonit ishte ftothtë, e në BeH aty-këtu kishte riga shiu dhe mjegull, raportojnë mediat, transmeton Koha.net.

Meteorologët paralajmërojnë se gjatë ditëve të ardhshme nuk do të ketë ndryshim temperaturash.

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat