31-vjeçe dhe mami, kush është biondja bukuroshe që ruan Putinin - Bota Sot
31-vjeçe dhe mami, kush është biondja bukuroshe që ruan Putinin

Evropë

31-vjeçe dhe mami, kush është biondja bukuroshe që ruan Putinin

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 10:41
Anna Khramtsova

Një 31-vjeçare, e martuar dhe nëna e një fëmije, është shpallur gruaja më e bukur në Gardën Kombëtare të Rusisë.

Ajo është një nga agjentet që kujdeset për sigurinë e presidentit rus, Vladimir Putin.

Anna Khramtsova kryesoi në listën me 1000 pjesëmarrëse, por tregoi se i duhej të përballonte edhe seksizmin në Gardën Kombëtare të Rusisë.

“Dëgjoj komente dhe shaka që bëjnë për biondet në shërbim, por i injoroj dhe vetëm shërbej me stil”, tha ajo.

Ajo vjen nga një familje me tradita ushtarake. Babai i saj ka një karrierë ushtarake prej më shumë se 30 vitesh, ndërkohë që edhe nëna e saj ka shërbyer për shumë vite në shërbimet e sigurisë kombëtare.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat