Paris: Momenti kur 6 truproja e shoqërojnë Putinin në WC - Bota Sot
Paris: Momenti kur 6 truproja e shoqërojnë Putinin në WC

Evropë

Paris: Momenti kur 6 truproja e shoqërojnë Putinin në WC

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 14:38
Pamje nga videoja

Një video e publikuar nga mediat ruse, tregon momentin kur presidenti rus Vladimir Putin shoqërohet nga 6 truproja për në toalet.

Nga video shihet se si 6 persona sigurojnë se dyshemeja është e sigurtë dhe kjo ka ndodhur në Pallatin Elize në Paris.

Ai ka marrë pjesë në samitin e para pak ditësh lidhur me krizën në Ukrainë, pjesë e të cilit kanë qenë edhe presidenti francez Emmanuel Macron, Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti ukrainas, Vladimir Zelenski.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat