Nuk ka qetësi në Turqi! Pas tërmetit, pallati shumë katësh përfshihet nga flakët - Bota Sot
Nuk ka qetësi në Turqi! Pas tërmetit, pallati shumë katësh përfshihet nga flakët

Evropë

Nuk ka qetësi në Turqi! Pas tërmetit, pallati shumë katësh përfshihet nga flakët

Më: 24 janar 2020 Në ora: 21:32
Turqi

Një tërmet 6.8 ka tronditur Turqinë dhe deri më tani janë konfirmuar 4 të vdekur nga ministri.

Pas tërmetit një pallat shumë katësh është përfshirë nga flakët dhe nuk dihet se nga erdhi ky zjarr dhe nëse ka persona të bllokuar brenda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat