Spikerja ia plas të qeshurës kur po jepej lajmi për pensionet

Evropë

Spikerja ia plas të qeshurës kur po jepej lajmi për pensionet

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 15:57
Aleksandra Novikova

Ka bërë xhiron e rrjetit video e një spikere ruse e cila ia ka plasur të qeshurës gjatë dhënies së lajmeve.

Aleksandra Novikova ka qeshur me lot gjatë raportimit për rritjen e pensioneve në vend.

Ajo po jepte lajmin e mirë për përfitimet financiare që do të siguronin personat me aftësi të kufizuara dhe veteranët e luftës.

Ajo qeshi rreth një minutë edhe pse u mundua që të qetësohej sado pak. “Unë u përpoqa, ju e dëgjuat” – ka thënë Aleksandra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat