E tmerrshme: Babai torturon për vdekje vajzën e tij 14 muajshe

Evropë

E tmerrshme: Babai torturon për vdekje vajzën e tij 14 muajshe

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 15:26
Daniel Ashurst, Hollie

Një 33 vjeçar në Angli është dënuar për vrasjen e vajzës së tij 14-muajshe pasi e torturoi për vdekje.

Autori Daniel Ashurst, u gjykua nga një juri në Gjykatën e Manchester Crown.

Vajza Hollie, kishte dëmtime të shumta në zonën e kokës dhe qafës, gjakderdhje në tru dhe në sy.

Kyçi i një prej këmbëve të saj ishte i thyer dhe kishte dy shenja kafshimi në dorë dhe kofshë, shkruan Daily Mail.

Ngjarja e rëndë kishte ndodhur në shtëpinë e familjes pranë Gjykatës Fleming.

Mësohet se çifti kishte debatuar një natë më parë dhe flinin në dhoma të ndara.  Ditën e ngjarjes së tmerrshme 33 vjeçari kishte mbetur vetëm me vajzën e tij në shtëpi pasi bashkëshortja Leanne Thompson, 27 vjeç, kishte shkuar në punë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat