Të shtëna në veri të Londrës, një djalë në të 20-at gjendet i vdekur në vendin e ngjarjes - Bota Sot
Të shtëna në veri të Londrës, një djalë në të 20-at gjendet i vdekur në vendin e ngjarjes

Evropë

Të shtëna në veri të Londrës, një djalë në të 20-at gjendet i vdekur në vendin e ngjarjes

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:49
Foto nga ngjarja

Një i ri ka vdekur pasi u qëllua me armë në veri të Londrës.

Sipas medieve të huaja, Policia Metropolitane ka thënë se është thirrur në orën 15:20 sipas kohës lokale rrugën Roman në Islington për të raportuar për të shtëna me armë.

Dhe pasi kanë shkuar atje, siç thuhet më tej, oficerët si dhe Shërbimi i Ambulancës në Londër gjetën një burrë, i moshuar në të 20-tat e tij.

Ai u shpall i vdekur në vendin e ngjarjes menjëherë, gjë që u është thënë edhe të afërmve të tij.

Nuk ka të dhëna për ndonjë motiv dhe se asnjë arrestim nuk është bërë deri më tani. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat