Sulm me thikë në Angli, plagosen rënde 2 mjekë - Bota Sot
Sulm me thikë në Angli, plagosen rënde 2 mjekë

Evropë

Sulm me thikë në Angli, plagosen rënde 2 mjekë

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 15:52
Sulm me thikë në Angli

Arrestohet një agresor ne Wolverhampton pasi sulmoi me thikë dy mjekë pasditen e sotme.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes duke bërë të mundur neutralizimin e agresorit dhe sekuestrimin e armës së krimit.

Akoma nuk bëhet e ditur nëse e kanë kaluar rrezikun për jetën të plagosurit por raportohet se gjendja e tyre është kritike.

Mjekët u sulmuan gjatë kohës së kontrollit mbi gjendjen dhe situatën që ndodhen njerzit në këtë kohë pandemie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat