Pamje të rënda/ I riu vret të dashurën dhe më pas veten - Bota Sot
Pamje të rënda/ I riu vret të dashurën dhe më pas veten

Evropë

Pamje të rënda/ I riu vret të dashurën dhe më pas veten

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 19:51
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje tragjike me pasojë vdekjen e dy të rinjve, ka ndodhur në Turqi.

Një person pasi ka vrarë të dashurën e tij, është vetëvrarë me të njëjtën armë.

Kemal Emen 38-vjeç kreu vetëvrasje pasi qëlloi Sema Dağ 35-vjeçe me një pistoletë, ndërsa mediat turke raportojnë se ngjarja ka ndodhur në rrethin e Fatsa, Ordu.

Ngjarja ka ndodhur në orën 12.00 të ditës së sotme në Kurtuluş Mahallesi të Fatsa-së, Reşadiye Caddesi.

Para se të ndodhte tragjedia, pati një zënkë në rrugë midis Kemal Emen dhe Sema Dağ, i cili u deklarua se ishte i dashuri i saj.

Pasi qëlloi të dashurën, 38-vjeçari u përpoq të shpëtonte, nga forcat e shumta të policisë.

Emen, i cili po përpiqej të ndalonte policinë duke qëlluar në ajër, e tërhoqi këmbëzën duke ia drejtuar vetes këtë herë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat