Momente paniku/ Shembet shkëmbi në Britani, dy pushues arrijnë të shpëtojnë mrekullisht - Bota Sot
Momente paniku/ Shembet shkëmbi në Britani, dy pushues arrijnë të shpëtojnë mrekullisht

Evropë

Momente paniku/ Shembet shkëmbi në Britani, dy pushues arrijnë të shpëtojnë mrekullisht

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 18:41
Foto ilustrim

Një copë e madhe shkëmbi u shemb në një atraksion turistik në Britaninë e Madhe, ndërsa dy pushues që ndodheshin mbi të kanë arritur që të shpëtojnë mrekullisht.

Në pamjet e publikuara, është fiksuar momenti kur shkëmbi shembet në pak sekonda dhe pjesët e copëtuara të saj përfundojnë në det. Ndërsa dy pushuesit që ishin mbi të fatmirësisht arritën të shpëtojnë, pasi pjesa e shkëmbit që ata ndodheshin nuk arriti të shembej. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Grykën e Tragudda, në afërsi të fshatit Trevone Bay.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat