Aeroplani fluturon jashtëzakonisht ulët mbi plazh dhe frikëson turistët në Portugali

Evropë

Aeroplani fluturon jashtëzakonisht ulët mbi plazh dhe frikëson turistët në Portugali

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 16:53
Aeroplani që fluturoi vetëm rreth 230 metra mbi plazh

Një Airbus A380 fluturoi veçanërisht ulët mbi bregdetin e Algarve, Portugali dhe irritoi vizitorët e plazheve.

Diku midis panikut dhe entuziazmit, mund të përshkruhej reagimi i njerëzve që ishin në plazh që panë një Airbus A380 të fluturonte jashtëzakonisht ulët javën e kaluar.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat