Kur shërohet pacienti i fundit me COVID-19, festa e dy mjekeve - Bota Sot
Kur shërohet pacienti i fundit me COVID-19, festa e dy mjekeve

Evropë

Kur shërohet pacienti i fundit me COVID-19, festa e dy mjekeve

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 00:18
Festa e dy mjekeve

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon entuziazmin e dy mjekeve suedeze që kanë përcjellë pacientin e fundit të shëruar nga Covid-19 nga spitali.

Të veshura me masat mbrojtëse dhe me maskë ato kërcejnë të lumtura nën tingujt e këngës “Flash dance, what a feeling”.

“Kur pacienti i fundit largohet”, shkruhet krah videos ndërsa fokusohet edhe dhoma e spitalit bosh.

Më poshtë keni videon që është bërë virale në rrjetet sociale:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat