Emigranti lëpin kosin dhe e vendos përsëri në frigoriferin e supermarketit

Evropë

Emigranti lëpin kosin dhe e vendos përsëri në frigoriferin e supermarketit

Më: 13 tetor 2020 Në ora: 20:57
Pamje nga video

Dy emigrantë u arrestuan nga policia greke pas publikimit të një video të publikuar në rrjetet sociale ku shfaqej një prej tyre teksa lëpinte kosin në një supermarket dhe më pas e linte në vend.

Në një kohë kur frika nga Koronavirusi sa vjen dhe rritet gjeste të tilla nuk priten mirë nga qytetarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat