Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë

Evropë

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Një tërmet i fortë ka goditur pak çaste më parë Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa.

Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat