E pazakontë! Spikerja ia plas së qarit në studio, ja lajmi që e tronditi

Evropë

E pazakontë! Spikerja ia plas së qarit në studio, ja lajmi që e tronditi

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 17:47
Spikerja fillon të qajë gjatë raportimit pasi qyteti i saj i origjinës ishte rimarrë prej armenëve

Lufta mes Armenisë dhe Azerbjaxhanit po bëhet edhe më e ashpër

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në njërin prej televizioneve, ku spikerja fillon të qajë gjatë raportimit pasi qyteti i saj i origjinës ishte rimarrë prej armenëve.

Bëhet fjalë për qytetin jugor të Nagorno Karabakh, i cili quhet Zengilan. Qyteti u mor gjatë ditës së djeshme nën kontroll nga azerët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat